Smycken Armband
1128370
ARMBAND, 14K guld.

Bredd 13 mm, längd 19,5 cm. Vikt ca 22 g.

Bucklor. Smärre slitage.

Nina Westerlund
Stockholm, Helsingfors
Nina Westerlund
Specialist klockor och smycken, gemmolog
+358 50 5772620
+46 (0)737 76 28 54

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
500 EUR