Smycken Ringar
1128374
RING, odlad pärla, diamanter, 18K vitguld, importstämplar A. Tillander, Helsingfors.

Pärlans diameter 13,5 mm. Diamanterca G / VVS totalt ca 0,10 ct. Storlek 18. Vikt ca 9 g.

Obetydligt ytslitage.

Nina Westerlund
Stockholm, Helsingfors
Nina Westerlund
Specialist klockor och smycken, gemmolog
+358 50 5772620
+46 (0)737 76 28 54

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
500 EUR