BØRGE MOGENSEN, matbord, "Öresund", Karl Andersson & söner, 1900-talets andra hälft.

Teak, två iläggsskivor à 43 cm vardera medföljer, diameter 130, höjd 72 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. Ett beslag saknas. Fanerskador.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    370 EUR
    422 USD

    Budhistorik (10 bud)
    414 jan 12:053800SEK
    314 jan 12:023600SEK
    414 jan 12:023400SEK