Christian Stoll, Plauen. 4 delar i 3 mappar, (Endast mappen till del I saknas). Annars komplett. 48 x 33 cm.
Åldersrelaterat slitage. Mapparnas ryggar med ställvis skador. Endast Mappen till del I saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10