SERVISDELAR, 32 st, porslin, "Ostindia", Rörstrand.

4 mattallrikar, 3 förrättstallrikar, 4 djupa tallrikar, 1 mindre djup tallrik, 7 assietter, 6 kaffekoppar med fat, 1 tekopp med fat, 1 gräddkanna, 1 sockerskål, 1 såsskål med fat, 2 äggkoppar, 1 kaffekanna, 1 extra kaffekopp medföljer.

Slitage, nagg, delvis missfärgat

Utropspris
1 500 SEK