LOUIS ICART, etsning med akvatint, signerad i blyerts och numrerad 25
Flicka under äppelträd. Plåtstorlek 29 x 47 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Ställvis blekt. Vågigt blad. Veck. Skavmärke i vänster kant
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK