HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor ett par "Tratten" 1970-tal
Patinerad koppar, höjd ca 23 cm
Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Fläckar. Bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10