Design Möbler
1128628
STOLAR, 8 st, Kocks Snickerifabriker, Trelleborg, 1900-talets första hälft.
Stolar, 8 st, kocks snickerifabriker, trelleborg, 1900-talets första hälft.

Böjträ. Brickmärkta. Sitthöjd 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Fläckar. Skador. Något instabil.

Utropspris
3 000 SEK