AMPEL, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft.

Förgylld och patinerad brons. 10 ljusarmar dekorerade med växtornament och örnhuvuden. Diameter 48, höjd 70 cm

Konditionsrapport

Borrad för el

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 23 timmar

    Utropspris: 8 000 SEK

    6 000
    585 EUR
    666 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 6 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    315 jan 11:366000SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes
    414 jan 22:304800SEK
    312 jan 11:363000SEK