Allmoge
1128736

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

Drickamålat. Dubbla slag med utfällbara grindar. Total längd 187, hopfällt 46 cm, bredd 112, höjd 79 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Utropspris
3 000 SEK