OLE LYNGGAARD, Armband, 'Love ring', med två 'Sweet drops' berlocker med diamanter.

18K satinerat guld och sterlingsilver. 'Love ring'. Med två 'Sweet drops' berlocker, en 18K vitguld med rökkvarts med briljantslipad diamant och en sterlingsilver med onyx och briljantslipad diamant, stämplade Ole. L. Längd 19 cm. Vikt 32 gram. Ask Ole Lynggaard.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Fredrik Karlsson

    Fredrik Karlsson
    Gemmolog, värderare

    fredrik.karlsson@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 18 timmar

    Utropspris: 25 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 2 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)