FRANS LARSSON, olja på pannå, monogramsignerad.

54x53 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 000
    195 EUR
    222 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    119 jan 9:012000SEK