LENNART JIRLOW, färglitografi, signerad L. Jirlow och numrerad 208/310.

"Violinisten", 1981. Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris. Bildmått 38 x 45,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T227
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 timme 14 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 200
    214 EUR
    244 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    221 jan 14:462200SEK
    112 jan 17:342000SEK