FICKUR, "BREGUET A PARIS", sekelskiftet 1800, ca 53 mm.

Silver, nyckeldragare.
Nyckel medföljer.

Fungerar vid enklare test men funktion kan ej garanteras Nyckel finns.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor. Ej genomgången.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jan Ahlklo

    Jan Ahlklo

    jan.ahlklo@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 20 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 200
    209 EUR
    236 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    215 feb 23:532200SEK
    113 feb 0:112000SEK