MILTOS MANETAS, akryl på duk, signerad Manetas och daterad 04/2004 à tergo.
Verket består av åtta dukar, samtliga signerade Manetas och daterad 04/2004 à tergo. Duk vardera 41 x 33 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK