Silver Bestick
1128908
BESTICK, silver, Ryssland, 31 delar, olika mästare, 18/1900-tal

Bestående av
6+1 bordsgaffel längd 17-18 cm
6+1 matkniv (21,5-24 )
6+1 matsked (21,5-22)
2 fruktknivar
6 olika dessertskedar
2 spadar
Vikt exklusive knivar 1190 gram.

Smärre slitage. Senare gravyr.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK