BROSCH, med gammalslipad diamant.

18K guld, ej stämplad. Diamant ca 0,50 ct. Längd 45 mm. Vikt 5 gram.

Konditionsrapport

Små nagg på rondist

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Fredrik Karlsson

    Fredrik Karlsson
    Gemmolog, värderare

    fredrik.karlsson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    2 800
    266 EUR
    300 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    314 feb 18:422800SEK
    314 feb 18:412600SEK
    314 feb 18:412400SEK