3 briljantslipade diamanter, totalt 0.59 ct enligt gravyr. Örns Juvelateljé, Göteborg 1969. Storlek c:a 17,75/55,5.
Slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10