AXEL LARSSON, skåp, AB Svenska Möbelfabrikerna, Bodfors, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Fyra dörrar med bakomliggande hyllplan lådor. Ben av bok. Bredd 118, djup 43, höjd 155 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK