BOKHYLLOR, ett par, 1900-talets första hälft.

Fanerade med valnöt. Tre hyllplan. Bredd 100, djup 27, höjd 78 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fanerskador. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H62

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 201
    312 EUR
    356 USD

    Budhistorik (7 bud)
    319 jan 13:413201SEK
    2A19 jan 13:403001SEK
    319 jan 13:403000SEK