Guld/stål, mekaniskt verk (automat), plexiglas, datum, metallänk (ej original), ca; 1966
boett nr 188.005, cal 561, verk nr 23885660
Åldersrelaterat slitage. Repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.