LONGINES, "Sport Chief", armbandsur 34 mm

Guld/stål, Mekaniskt verk (manuell), plexiglas, datum, stållänk (ej original), ca; 1966

Cal. 701 Boettnr. 7634/1/1186 Verknr. 13190043

Åldersrelaterat slitage. Repor. Visare med patina. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
3 000 SEK