18K i ytterboett, innerboett i metall, ankargång, plexiglas, emaljerad urtavla, liten sekundvisare, förgylld kedja, vikt tot 45 g
Boett nr 138493
Åldersrelaterat slitage. Repor. Monogramgravyr bakboett. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.