FICKUR, 34 mm

FICKUR, 34 mm

18K i ytterboett, innerboett i metall, ankargång, plexiglas, emaljerad urtavla, liten sekundvisare, förgylld kedja, vikt tot 45 g

Boett nr 138493

Åldersrelaterat slitage. Repor. Monogramgravyr bakboett. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
3 000 SEK