18K guld, med urtavla av lapis lazuli. Manuell, original läderarmband, sannolikt 1980-tal.
Ref nr 9154 210288
Fungerar vid enklare test. Funktionen garanteras ej.
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10