Reseikon, fyra delar, förgylld brons, Ryssland 1800-talets slut / 1900-talets början.

Gjuten dekor, med bilder ur Kristi liv. Höjd 17 cm, total längd 40,5 cm.

Slitage, märken, bristning.

Utropspris
4 000 SEK