Möbler Skåp & Byråar
1129222
BYRÅ, 1920/30-tal.

Tre lådor. fanerad med björk. Dekor av intarsia. Beslag av vitmetall. Bredd 89. Djup 46. Höjd 67 cm. Nyckel finns.

Visst slitage. Fanérskada.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK