LE CORBUSIER, fåtöljer, "LC2", Cassina.
Kromad stålrörsstomme. Klädsel av svart läder. Märkt. Sitthöjd ca 53 cm.
Ställvis slitage. Kompletterad (förlängda ben). Skador på klädsel undertill.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10