PARTI SILVERBESTICK, 47 st, 2117 gram.

Varierande modeller och storlekar. 15 matskedar, 12 bordsskedar, 10 dessertskedar samt 10 bordsgafflar. L 14-21.

Monogramsign. Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

99. Mats Theselius, fåtölj, "Birdland", ed. 32/360, Källemo, Värnamo efter 2009.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK