MICHAEL CHRISTENSEN, pall, "Rough#1", Danmark, 1900-talets andra hälft.

Benställning av borstat stål. Skinnklädsel. Fällbar. Längd 60, bredd 40, sitthöjd ca 34,5 cm (utfälld).

Konditionsrapport

Smärre slitage, obetydliga fläckar och märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H136

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Rikard Klev

    Rikard Klev
    Värderare / Specialist modern konst

    rikard.klev@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    57 minuter 9 sekunder

    Utropspris: 3 000 SEK

    4 200
    409 EUR
    466 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (14 bud)
    821 jan 17:054200SEK
    721 jan 14:264000SEK
    5A21 jan 14:263900SEK