IAN RUSTH, olja på panå, signerad samt signerad och daterad a tergo -04.
Komposition med bomsterstilleben. 112 x 86 med ramen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK