Ovala med nollgaller samt fyra fötter, blå glasinsatser. Höjd 5,5 cm, silvervikt 85 gram.
Smärre slitage. Insatser med nagg samt något olika blå nyans.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10