BESTICKSERVIS, silver, 88+3+1 st, modell "PRINS ALBERT" CG Hallberg, Stockholm. 1950-tal.

15 st bordsknivar,
14 st bordsknivar,
15 st bordsskedar,
20 st kaffeskedar, ( En kaffesked med monogram)
8 st smörgåsgafflar,
8 st smörgåsknivar,
5 st smörknivar,
1 st såsslev,
1 st syltsked,
1 st ostkniv.
3+1 st kaffeskedar av annan modell.
Vikt ca 2704g.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
10 000 SEK