ALFRED WAHLBERG, olja på duk, signerad.

Vinterlandskap. Ca 19,5 x 47 cm.

Konditionsrapport

Uppfodrad duk. Gulnad fernissa. Färgbortfall. Krackelyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T329

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    285 EUR
    322 USD

    Budhistorik (2 bud)
    212 feb 11:563000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    112 feb 6:542100SEK