Fanerad med bl.a. palisander. Lös skiva av sten. Två lådor. Dekor i intarsia. Bredd 96. Djup 48. Höjd 80 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10