Ole Lynggaard ring "Love".

18K vitguld med en fasettslipad förmodligen topas, storlek 17.50/55, total vikt 6 g

Konditionsrapport

Bruksslitage. Nagg på stenen.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Cecilia Andrén

    Cecilia Andrén
    Ansvarig specialist smycken

    cecilia.andren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    2 600
    247 EUR
    279 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    411 feb 20:032600SEK
    311 feb 12:592400SEK
    210 feb 14:072200SEK