Lätt klockad klänning i vit och svart stretchmaterial. Dold dragkedja i ryggen. Enligt märkning storlek S. Märkt "HERVE LEGER" och numrerad. Originalkartong medföljer.
Obetydligt bruksslitage. Några obetydliga fläckar
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.