1129814
Johannes Rian
(1891-1981)

JOHANNES RIAN, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 41

Landskapsmotiv. 32x40 cm

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T28
Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
141
159
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
13 jun 17:53
1 500 SEK
13 jun 17:53
1 200 SEK
13 jun 17:52
800 SEK
7 jun 15:16
300 SEK