RISTO HALME, fåtölj, "Tina", tillverkare Peem Oy, 1970-tal.
Vit glasfibersits med läderklädsel i plommonfärg. Justerbar sits med plymå. Bredd 80 cm, sitthöjd 38 cm, total 98 cm.
Ställvis slitage och märken. Repor på stommen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR