LEIF JORGENSEN, bord, "Loop Stand Table", HAY, 2000-tal.

Underrede i pulverlackerat stål. Bordsskiva i vit laminat. Längd ca 250, djup 93, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor. Kan saknas skruvar, inte fullt genomgången. Fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK