JOAN MIRÓ, färgetsning och akvatint, 1976, signerad med blyerts och numrerad 83/120.
"Dans la lueur oblique". tryckt av Morsang, Paris. 22 x 14 cm, bladstorlek 38 x 28 cm. Bok medföljer.
Ej examinerad ur ram.
Dupin, 937
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
18 000 SEK