BERTIL FRIDHAGEN, stolar, 4 st, "Reno", Bodafors, 1950/60-tal.
Stomme av ek. Klädd och stoppad sits. Etikettmärkt. Höjd 95, sitthöjd 45 cm.
Slitage. Senare klädsel. Smärre fläckar. Hårdare slitage på ryggens överkant.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10