ELGIN, fickur, 34 mm.

ELGIN, fickur, 34 mm.

14K flerfärgat guld, liten gammalslipad diamant, ankargång, plastglas, innerboett 14K guld,

verknr 11461325, boettnr 534050

Smärre slitage, gravyr, bucklor.

Utropspris
500 EUR