Storlek: 36 mm
Material: 18K guld
Urverk: automatisk, caliber 3155
År: cirka 1988
Glas: safirglas
Armband: Presidentlänk, viklås, ref. 8385/55B
Referensnummer: 18238
Serienummer: L410348
Verknummer: 5217828
Boettnummer: 18200
Tillbehör: box
Total vikt: cirka 142 gram
Skadat glas. Åldersrelaterat slitage. Repor.