2 st Barbie, varav en Barbie Fashionqueen med 4 peruker.
2 st Skipper, varav en med ögonfransar
1 st Ken
2 st Vinylgarderober, höjd 32 cm.
Ett större antal kläduppsättningar och accessoarer medföljer, bland annat komplett Ken "Masquerade".
Ställvis slitage. Skador. Delar saknas.