KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer 3 st JOC möbler Vetlanda 1960-tal
Fast stoppad djuphäftad sits och rygg, benställning av förkromad metall med teakavslutning, sitthöjd ca 37 cm
Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Smärre slitage. Något torr stoppning