Målat. Klädd skiva. Tre lådor i sarg. Två dörrar med bakomliggande lådor. Svarvad och skuren dekor med lejonmaskaroner. Längd 145, bredd 90, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Slitage. Senare målning. Några beslag saknas. Repor. Märken. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.