SVEN KAI-LARSEN, karmstolar, ett par, NK's inredning, NK´s verkstäder, Nyköping, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Fast stoppad rygg och sits. Klädsel av skinn. Märkta med etikett. Sitthöjd ca 45 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

276. Lars Lerin, Utan titel.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
Aktuellt bud:
170 000 SEK