Stomme av bronserad och patinerade stål behängd med glasdroppar i rosa. Fyra ljuspunkter. Höjd 90, diameter ca 45 cm. Tygskärmar medföljer.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Vissa skador på skärmar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10