Furu. Signerade och daterade maj 70 respektive okt 65. 35 x 35, höjd 45 cm. 40 x 40, höjd 26 cm.
Slitage. Märken. Torrsprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10