EERO NELIMARKKA, olja på duk, signerad och daterad 1961.
Vintrig vy. 46 x 65 cm. På kilramen text "Maalattu Alajärvellä 1961" (Målad i Alajärvi 1961).
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
800 EUR